Öğretmene Hediye

 

Anaokulundan itibaren üniversiteyi bitirene kadar öğretmenlerimiz ile günümüzün neredeyse yarısından fazlası geçmektedir. Üniversiteyi bitirene kadar ailemizden çok öğretmenlerimizi görüyoruz.

 

Her geçen gün daha iyi deneyimliyoruz, iyi bir eğitimin insanı nasıl etkileyebildiğini, geleceğine nasıl ışık tuttuğunu ve nasıl başarılara imza atılabileceğini… Ve tabii ki çok iyi biliyoruz iyi bir eğitimin ancak iyi bir öğretmenle mümkün olabileceğini. Bilgisi, donanımı, başarılarından ziyade öğrencilerine her zaman insanca yaklaşan; onlara iyiyi ve doğruyu aşılama gayretine dönüştüren öğretmenler birçok insanın hayatında son derece kıymetli  ve saygıdeğer bir konumda kendilerine yer buluyor. Öğrenciyi anlayan, ona ailesinden biri kadar sıcak davranan, gerektiğinde dertlerini veya sevinçlerine ortak olan, en önemlisi ona faydalı bilgiler veren ve bunları sadece öğretmekle kalmayıp öğrenmeyi de sevdiren, dolayısıyla gelecekteki eğitim hayatına büyük katkıda bulunan öğretmenlerin hakkı hiçbir zaman ödenemez. Asla bir şeyin kıymeti hediye değildir fakat onların bu özel günlerinde sevildiklerini düşünmesi kadar güzel bir şey yok. Öğretmeninize hediye alarak mutlu bir 24 Kasımı geride bırakabilirsiniz. Hoş sadece 24 kasım değil, hemen hemen her gün bile hediye alsak haklarını ödeyemeyiz. Bize koşulsuz şartsız bilgiyi öğreten ve bilgilerimizi taze tutan başka bir varlık bulunamaz…

 

Çok kıymetli, Mustafa Kemal Atatürk; “Dünyanın her tarafında öğretmenler insan topluluğunun en çalışkan ve saygıdeğer unsurlarıdır.” diyen ulu önderimiz, başöğretmenliğe adım attığı 24 Kasım tarihi her yıl ülkemizde Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Atatürk “Öğretmenler, yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.” derken de öğretmenin toplum açısından ne denli önemli olduğunun mesajını vermek istemiştir. İnsanlara öğretmenin değerini anlatan başöğretmen Atatürk’ün izinden giden çok kıymetli öğretmenlere Öğretmenler Günü’nde güzel duygular hissettirmek, sevildiklerini ifade etmek onlar için büyük mutluluk olacaktır. Öğretmenlere sınıf aracılığı ile topluca çok değerli bir saat, belki de şahane taşlarla dizilmiş olan gümüş bir kolye hoş olmaz mıydı?

  

Çok değerli bu hediyeler elbette karşılık niyetini taşımayacak fakat onların bu gününde çok güzel bir hediye almasına katkıda bulunacaksınız. Topluca alınan bir hediyenin size de pek fazla masraflı olmayacağını varsayarsak şahane bir hediye onları bekliyor. Fakat tek başlarına Öğretmene Hediye almak isteyenler için farklı hediyelerde mevcut. Hediyenin iyisi kötüsü olmaz diyerek ve öğretmenlerimiz bizim en kıymetli varlıklarımız sözünü tekrarlayarak sözümüzü tamamlamak istiyorum.

Görünüm:
1 2 3
Toplam 70 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.