İSİMLİ KOLYE

 

2017 yılının en çok tercih edilen ürünlerinden olan isimli gümüş kolye ürünlerimiz özel günlerin başrolü olma özelliğini taşıyor. Özel günlerde insanlar sevdiklerine her zaman en özel hediyeleri vermek ister. Yani vereceği hediyenin daha fazla özel anlam taşımasını ister. Böylece hediyeyi alan kişide kendisine ne kadar çok değer verildiğini anlamış olur ve isimli kolyeler bir ömür boyu kullanılabilecek ürünler olduğu için yıllar boyunca sizin hediyenizi üzerinde taşır ve her hediyenizi gördüğünde aklına siz gelirsiniz. Bu yüzden özel günlerde sevgililer günü, yıl dönümü, evlilik yıl dönümü gibi günlerde tercih edilebilecek en doğru ürünlerden birisidir.

 

Ayrıca isimli gümüş kolye fiyatları sanıldığı gibi uçuk fiyatlarda değil aksine herkesin alabileceği, herkesin sevdiğine hediye edebileceği ürünlerdir. İnsanlar uygun fiyatlarla özel günlerde sevdiklerine özel olarak üretilmiş isimli kolyeleri hediye edebilir. İsimli kolyeler kişiye özel ürünlerdir. Sizin siparişlerinize göre beğendiğiniz gümüş kolye modeline istemiş olduğunuz isimler veya harfler işlenir ve size ulaştırılır. En çok tercih edilen ürünlerimiz melek kanatlı isimli kolye ürünleri ve yonca yapraklı isimli kolye ürünlerimizdir.

 

www.zevahirgumus.com internet adresimizi inceleyerek özel tasarım farklı ürün modellerimizi inceleyip hoşunuza giden ürünleri satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 3 taksit fırsatını kaçırmayın acele edin!

Görünüm:
1 2
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
1 2

İsimli Gümüş Kolye Modelleri ve Fiyatları 2017

 

İsimli gümüş kolye modelleri özellikle özel günlerde tercih edilen bir hediye olmasının yanı sıra aynı zamanda kadınların kendilerine almak istedikleri gümüş kolye türlerinden biri olmuştur. Kişiye özel bir ürün olduğu için özellikle sevgililer tarafından tercih ediliyor. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.